تاریخ امروز :
انجمنهای تخصصی علمی  فرهنگی پرشین وی
تبلیغات
صفحه 1 از 57 1231151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 565 مجموع
    کاربر ویژه دو ستاره آواتار ♥Mahya♥
    موقعیت
    تــــو دل بروبـــچ پرشین وی

جعبه افتخارات

حالت من
    Angelic
    تشکر شده 16,519 بار در 5,753 پست

:-** فک و فامیل ِما داریم !

فك و فاميله داريم؟!!!!!......

Click here to enlarge

یکی از فامیلامون لپ تاپ خریده بهم زنگ زده میگه بیا کار باهاشو بهم یاد بده تو که لپ تاپ داری،بهش میگم آخه چیو یاد بدم تو که تو خونت پی سی داری ،می گه مگه فرق نمی کنههه؟؟؟فک و فامیله داریم؟؟

رفته بودیم خونه مامان بزرگم ساعت 1 نصفه شب بود واحد بغلیشون در آهنیشون قفل بود یه دفعه دیدیم مامان بزرگم دستشو گذاشته رو زنگشون ولم نمی کنه.بهش میگیم مادر چی کار داری می کنی می خنده میگه کسی خونه نیست که.یه دفعه دیدیم در باز شد یه مرد بنده خدا با لباس خواب اومد بیرون.مامان بزرگم با یه قیافه مظلوم نامرد به ما نگاه کرد به یارو گفت ببخشید توروخدا بچه ان دیگه...مامان بزرگه آدم فروشه داریم.فک و فامیله داریم؟

خواهر زادم 5 سالشه آهنگ pitball گذاشتم ميگه اين اينگيليسي مي خونه يا خارجي...موندم چي جوابشو بدم ميگه يادم نبود تو زبون مادريتم بلد نيستي!!!الان خداييش خواهرزادس من دارم؟؟؟ فك و فاميله من دارم؟؟!!!!!

بابابزرگم پیرارسال سکته کرد بیمارستان بودیم یه خانوم پرستار جوون و خوشگل اومد فشارشو بگیره آستینشو زد بالا بازوشو گرفت تو دستش بابا بزرگم به من چشمک می زنه.

چه بابا بزرگه هیزی داریم؟

بابام هشتاد سالشه همیشه اصرار می کنه که بذارید من از خونه تنهایی برم بیرون مگه زندانی گرفتید؟ می خوام برم نون و روزنامه اینا بگیرم...یه روز بعد از کلی اصرار گفتیم باشه برو ولی مواظب باش...رفته نونوایی محل به همه ی اونایی که تو صف بودن گفته عجب روزگاری شده پنج تا دختر دارم پنج تا پسر تو این سن و سال من پیرمرد باید بیام تو صف وایسم نون اونارم من بگیرم....تا یه مدت هر کس منو تو محل می دید نصیحتم می کرد.فک و فامیله داریم؟

نصفه شب با صدای دادو بیداد بابام از خواب پریدم دوییدم تو اتاقش دیدم تو خواب داره یکی و میزنه بعد یهو خندید بوووووووم از تخت افتاد پایین! بیدار شد منو دید خیلی جدی گفت سگا حمله کرده بودن همرو کشتم!!!! بابای ترسناکه من دارم؟!!!؟فک و فامیله داریم؟

داییم سرما خورده بود پتو انداخته بود رو سرش خالم بهش میگه: داداش تو اگه دختر میشدی میترشیدی هااا.

داییم هم گفت : نترس مامان منم عین شماها قالب میکرد به یه نفر ! اون کارشو خوب بلده!!!

بابام و شوهر خالم تا دو ساعت غش غش از ته دل میخندیدن

فک و فامیله داریم ؟

با ماشین تصادف کردم .منو با دستو پای شکسته اوردن دم خونه.بابام میاد داد میزنه ماشینو داغون کردی....بابای با احساس داریم؟؟؟؟...

خدايا . . . !

يه بار شد بگی : اي كسانی كه ايمان آورديد ، "
    حالتون چطوره " . . . ؟؟؟

2. کاربران : 16 تشکر کرده اند از شما ♥Mahya♥ برای ارسال این پست سودمند:

کلانتر ارشد کل انجمن ها و مدیر کل شورا آواتار خاله قزی
    موقعیت
    نا کجا آباد دل

جعبه افتخارات

حالت من
    Confused
    تشکر شده 42,424 بار در 13,399 پست

پیشفرض

مامانم تو تراس بود، با داداشم حرفم شد مثل بچگیام خودمو لوس کردم گفتم: مااامااان!!ببین رضا به من چی میگه!؟
    اومده تو اتاق میگه ولش کن این رضا crazyee!!!
    مامان باحاله ما داریم؟

جمعه دارم میرم کارواش بابام میگه جایی میری ؟
    میگم آره میرم کارواش
    میگه پس ماشین منم ببر یه آبی بهش بزن !!!
    بگیرمش این یکی دستم یا بزارم تو کیفم ؟!
    بابائه ما داریم ؟

رفتیم عروسی این فامیل مذهبیمون ؛ افتادیم دنبال ماشین عروس یهو سر از از قبرستون در آوردیم
    میگیم چی شده میگن میخوان یادی از اموات کنن

فک و فامیله ما داریم؟

پسر خاله ام مدارکشو داده واسه ترجمه که اقدام کنه واسه خارج،
    بعد اومده خونه ما میگم چایى میخورى یا شربت؟؟؟
    میگه قهوه اسپرسو اگه دارى بیار !!!!!!!
    میگم هفته پیش که خاکشیرو با کاسه سر میکشیدى یادت نیست؟!!!
    پسر خاله ست ما داریم؟

پشت کامپیوتر نشستم خواهرمو صدا میکنم.
    مامانم میگه: رفته بالا ، هرچی هست به من نشون بده!!
    مامانه ما داریم؟

ننه بزرگمون یه نذری کرده بود حالا امام حسین حاجتشو نداده! اینم گذاشته با امام حسین قهر کرده،
    حالا تمام فامیل متحد شدن اینا رو آشتی بدن!!
    فک و فامیله ما داریم؟

تو اتاقم نشته بودم داشتم آهنگ گوش میدادم
    بقض کردم زدم زیر گریه
    مادرم یه دفعه اومد تو اتاقم بجای اینکه دل داریم بده میگه: چه مرگته!!!!
    مامانه ما داریم؟

مادر بزرگه بنده دو سال پیش و در سن هفتاد سالگی به علت بیماری و احتیاج شدید به خدا پیغمبر توبه فرمودن و تصمیم گرفتن اسمشونو از پوران به فاطمه تغییر بدن و اصرار هم داشت که ما مامان فاطمه صداش بزنیم.
    حالا چند وقتیه حالش خوب شده میگه به یاد پدرم منو همون پوران صدا بزنین.
    مامان بزرگه جون عزیز نون به نرخه روز خوره ما داریم؟

با داییم نشستیم peClick here to enlarge11 بازی میکنیم بعد که با ۵ تا گل باخته برمیگرده میگه کره خر احترام بزرگ و کوچیک نمیتونی نگه داری… حداقل با اختلاف ۲ تا میبردی !!!
    داییه ما داریم؟

دیروز به عمم زنگ زدم بیمارستان بستری بود میخواستم حالشو بپرسم.
    تا گوشیو برداشته میگم سلام عمه جون
    میگه اینجام ولم نمیکنی؟؟ ۲ روز اومدم استراحت کنما هی مزاحم شو.
    میگم میخواستم حالتو بپرسم
    میگه بزرگتر از تو نیست بخواد حال منو بپرسه؟
    عمه ست ما داریم؟

مامانم داشت میرفت بیرون…بعد تند برگشته انگار چیزی یادش رفته باشه
    درو باز کرده میگه من رفتم خودتو نکشی تا من برگردم…
    مامانه ما داریم؟

دوستم میپرسه فردا چرا تعطیله؟ میگم مبعثه… میگه مبعث کدوم امامه !؟
    دوسته ما داریم ؟

پسرخالم می خواست بهم زنگ بزنه کلی معطلم کرد…خلاصه زنگ زد و بهم گفت حالت چطوره؟؟ منم گفتم به توچه ! مگه دکتری؟؟
    اونم گفت ببخشید یادم رفته بود دکتر حیوانات نیستم ……..!
    پسرخاله ست ما داریم؟؟

شده دلت بگیره و سرت رو جایی نباشه که بذاری ؟!

شده کسی نباشه کنارت که باهاش درد دل کنی ؟!

خدایا همیشه یار دل های تنها باش و تنهاشون نذار

4. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما خاله قزی برای ارسال این پست سودمند:

عضو پرشین دوست آواتار farhad_tanha
    موقعیت
    ایران
    حالت من
    Flirty
    تشکر شده 861 بار در 179 پست

:-*wow فك و فاميله داريم؟!!!!!......

یکی از فامیلامون لپ تاپ خریده بهم زنگ زده میگه بیا کار باهاشو بهم یاد بده تو که لپ تاپ داری،بهش ممیگم آخه چیو یاد بدم تو که تو خونت پی سی داری ،می گه مگه فرق نمی کنههه؟؟؟فک و فامیله داریم؟؟

رفته بودیم خونه مامان بزرگم ساعت 1 نصفه شب بود واحد بغلیشون در آهنیشون قفل بود یه دفعه دیدیم مامان بزرگم دستشو گذاشته رو زنگشون ولم نمی کنه.بهش میگیم مادر چی کار داری می کنی می خنده میگه کسی خونه نیست که.یه دفعه دیدیم در باز شد یه مرد بنده خدا با لباس خواب اومد بیرون.مامان بزرگم با یه قیافه مظلوم نامرد به ما نگاه کرد به یارو گفت ببخشید ترو خدا بچه ن دیگه...مامان بزرگه آدم فروشه داریم.فک و فامیله داریم؟

خواهر زادم 5 سالشه آهنگ pitball گذاشتم ميگه اين اينگيليسي مي خونه يا خارجي...موندم چي جوابشو بدم ميگه يادم نبود تو زبون مادريتم بلد نيستي!!!الان خداييش خواهرزادس من دارم؟؟؟ فك و فاميله من دارم؟؟!!!!!

بابابزرگم پیرارسال سکته کرد بیمارستان بودیم یه خانوم پرستار جوون و خوشگل اومد فشارشو بگیره آستینشو زد بالا بازوشو گرفت تو دستش بابا بزرگم به من چشمک می زنه.

چه بابا بزرگه هیزی داریم؟

بابام هشتاد سالشه همیشه اصرار می کنه که بذارید من از خونه تنهایی برم بیرون مگه زندانی گرفتید؟ می خوام برم نون و روزنامه اینا بگیرم...یه روز بعد از کلی اصرار گفتیم باشه برو ولی مواظب باش...رفته نونوایی محل به همه ی اونایی که تو صف بودن گفته عجب روزگاری شده پنج تا دختر دارم پنج تا پسر تو این سن و سال من پیرمرد باید بیام تو صف وایسم نون اونارم من بگیرم....تا یه مدت هر کس منو تو محل می دید نصیحتم می کرد.فک و فامیله داریم؟

نصفه شب با صدای دادو بیداد بابام از خواب پریدم دوییدم تو اتاقش دیدم تو خواب داره یکی و میزنه بعد یهو خندید بوووووووم از تخت افتاد پایین! بیدار شد منو دید خیلی جدی گفت سگا حمله کرده بودن همرو کشتم!!!! بابای ترسناکه من دارم؟!!!؟فک و فامیله داریم؟

داییم سرما خورده بود پتو انداخته بود رو سرش خالم بهش میگه: داداش تو اگه دختر میشدی میترشیدی هااا.

داییم هم گفت : نترس مامان منم عین شماها قالب میکرد به یه نفر ! اون کارشو خوب بلده!!!

بابام و شوهر خالم تا دو ساعت غش غش از ته دل میخندیدن

فک و فامیله داریم ؟

با ماشین تصادف کردم .منو با دستو پای شکسته اوردن دم خونه.بابام میاد داد میزنه ماشینو داغون کردی....بابای با احساس داریم؟؟؟؟...
    دیگه انتظاری از هیچکی تو دنیا ندارم ، خودمم شاید یه روز خودم رو تنها بذارم

6. کاربران : 16 تشکر کرده اند از شما farhad_tanha برای ارسال این پست سودمند:

مدیر بازنشسته آواتار ghogha_24
    موقعیت
    مشهد

جعبه افتخارات

حالت من
    Sneaky
    تشکر شده 7,304 بار در 1,927 پست

پیشفرض آخه اینم فک و فامیله ما داریم؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ (دل نوشته های طنز)

آخه اینم فک و فامبله ما داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فاميلاي ما رو باش بعد عمري ” اس ام اس ” داده نوشته :
    با توجه به گران شدن نرخ ” اس ام اس ” پيشاپيش نوروز ?? ، ??
    تولدت ، تولدم ، پيوندتان و قدم نورسيده مبارک.نور به قبرت بباره !! فک و فاميله داريم؟

پسر عمو بابام را ميگفتن رفته خارج درس بخونه،الان گندش بالا اومده آقا زندان تشريف داره،فک و فاميله داريم؟

کاري رو واسشون انجام ميدي اونم با چه دردسر و بدبختي!! منت هم مي ذارن رو سرت!!!!*نه به من بگيد ..نه…نه جون من اين هم فک فاميله داريم؟؟؟!*

به بچه دخترعمه ام مي گم با اداره جمله بساز مي گه:ا….داره بارون مي ياد!!!!!!فک و فاميله داريم؟؟

قبل از اينکه درسمون تموم بشه همه فک فاميلامون ميگفتن درست که تموم شد بگو برات کار پيدا کنيم حالا 4سال درسمون تموم شده فک فاميلامون رفتن که کار پيدا کنند فک و فاميل ما داريم؟

عمه جونم تازه گيا اومده تو فيس بوک 3 تا بچه داره تاريخ تولدشا زده 1372 ، فک و فاميله داريم؟

عيد که گذشته هيچ کدوم از فاميلامون نيومدن از ايران…ولي حالا وسط امتحانات يکي يکي دارن مي ريزن خونمون!!!خداييش فک فاميله داريم؟

زن عموم بهم ميگه الهي چه ناز شدي امروز، ميگم مرسي‌ زن عمو چشمات ناز مي‌بينه، ميگه جدي جدي باورت شد؟

فک و فاميله ما داريم؟

يه روز تو عروسي يکي از فک و فاميلا داشتيم قر ميداديم باباش زد تو برجکمون که زياد پرسه نزن داماد شاکي ميشه!!! اه. فک و فاميله داريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ا

خدا نکنه اين فک و فاميل مچ آدمو با يه درو دافي بگيرن.انقدر سريع چهل کلاغش ميکنن که مجبور ميشي بري آزمايش ايدز بدي.فاميله ما داريم???

کلاغ پر
    گنجشک پر
    دلم پر
    اگه به یادم نباشی
    تو هم پر
    http://up.persianv.com/images/g15w65brcf7e63fo6nhs.jpg

8. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما ghogha_24 برای ارسال این پست سودمند:

مدیر بازنشسته آواتار ghogha_24
    موقعیت
    مشهد

جعبه افتخارات

حالت من
    Sneaky
    تشکر شده 7,304 بار در 1,927 پست

پیشفرض

دیروز به عمم زنگ زدم بیمارستان بستری بود میخواستم حالشو بپرسم.
    تا گوشیو برداشته میگم سلام عمه جون
    میگه اینجام ولم نمیکنی؟؟ ۲ روز اومدم استراحت کنما هی مزاحم شو.
    میگم میخواستم حالتو بپرسم
    میگه بزرگتر از تو نیست بخواد حال منو بپرسه؟
    داریم؟ عمه ست ما

مامانم داشت میرفت بیرون…بعد تند برگشته انگار چیزی یادش رفته باشه
    درو باز کرده میگه من رفتم خودتو نکشی تا من برگردم…
    داریم؟ مامانه ما

دوستم میپرسه فردا چرا تعطیله؟ میگم مبعثه… میگه مبعث کدوم امامه !؟
    دوسته ما داریم ؟

پسرخالم می خواست بهم زنگ بزنه کلی معطلم کرد…خلاصه زنگ زد و بهم گفت حالت چطوره؟؟ منم گفتم به توچه ! مگه دکتری؟؟
    اونم گفت ببخشید یادم رفته بود دکتر حیوانات نیستم ……..!
    پسرخاله ست ما داریم؟

تو اتاقم نشته بودم داشتم اهنگ گوش میدادم

بقض کردم زدم زیر گریه

مادرم یه دفعه اومد تو اتاقم بجای اینکه دل داریم بده میگه: چه مرگته!!!!

مامانه ما داریم؟

پشت کامپیوتر نشستم خواهرمو صدا میکنم.مامانم میگه: رفته بالا ، هرچی هست به من نشون بده!! مامانه ما داریم؟

هر وقت میرم خونه ی عموم، زن عموم بدرقه ام می کنه تا ده کیلومتری خونه شون و بعدش میگه تو هم که واسه شام نمیمونی، خونه غریبه که نیست... زن عموی پیچون و روباه مکاره ما داریم؟!!!

با کلی ذوق و شوق رفتیم شیرینی تر خریدیم و رفتیم خونه دختر داییم... اما نامردا شیرینی خشکای یه هفته پیشو برامون با چایی آوردن... آی حرص خوردیم.. آی حرص خوردیم...

دیشب خواهرزادم (7 سالشه )توی بالکون خوابیده بود....نصف شبی پشت پی سی بودم یه لحظه دیدم خواهرزادهه در بالکون رو یواش باز کرد بعد برگشت دوباره خوابید! رفتم بالا سرش گفتم در رو چرا باز کردی؟ پشه میاد !با صدایی آهسته خیلی جدی گفت: بیرون خیلی سرده!
    خواهرزادست من دارم!!!

تلفن زنگ خورد به بابام میگم بابا جواب بده ، میگه با خودت کار دارن ، گفتم نه با من کار ندارن اگه کار داشتن بگو من نیستم ، رفته جواب داده میگه آره یوسف هست اما گفت بگو من نیستم اما تو صبر کن من صداش کنم ، بعد آمده فاتحانه تو صورتم لبخند میزنه!!
    بابا آبروبر لجباز من دارم !

کلاغ پر
    گنجشک پر
    دلم پر
    اگه به یادم نباشی
    تو هم پر
    http://up.persianv.com/images/g15w65brcf7e63fo6nhs.jpg

10. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما ghogha_24 برای ارسال این پست سودمند:

طرد شده از خانواده
    موقعیت
    مشهد
    حالت من
    Flirty
    تشکر شده 3,832 بار در 1,136 پست

پیشفرض

ایول خییییییییییلییییی باحال بود

12. کاربران : 9 تشکر کرده اند از شما negar_ebham برای ارسال این پست سودمند:

پیشکسوت خانواده پرشین وی آواتار Par Pari
    موقعیت
    ❤ḹṚ ḾαẒαήḎ❤

جعبه افتخارات

حالت من
    Flirty
    تشکر شده 28,355 بار در 8,543 پست

:-*wow فک و فامیله داریم+طنز

داشتم یه آهنگ دانلود میکردم از 30 دقیقه 5 دقیقه ی آخرش بود یه لحظه از اتاقم اومدم بیرون بعد دیدم بابام اومده میگه ببخشید حواسم نبود قطعش کردم.فک و فامیله ما داریم!!!

زن عموم زنگ زده میگه:دارم آش میپزم رشته کم دارم برو برام رشته بگیر.براش خریدم بردم دادم بهش بجای تشکر میگه:چقدر دیر کردی،چرا از این رشته ها گرفتی و....
    آخر سر هم میگه خوب دیگه میتونی بری (یه تعارف نزد بریم تو آش که نه یه چایی بده بخوریم تو این سرمای زمستون) فک و فامیله داریم؟!!!

خواهرم توگوشیش اسم منو save کرده(فاتوله)!! بهش میگم:فاتوله یعنی چی؟! میگه:مخفف فاطمه کوتوله است!! فک و فامیله داریم؟!

با کلی ذوق و شوق رفتیم شیرینی تر خریدیم و رفتیم خونه دختر داییم… اما نامردا شیرینی خشکای یه هفته پیشو برامون با چایی آوردن… آی حرص خوردیم.. آی حرص خوردیم…
    فک و فامیله داریم؟

داشتم تلویزیون میدیدم یهو داداشم داد زد: کمک کمک ...!
    پریدم تو آشپزخونه دیدم از ماکروویو آتیش میزنه بیرون ! نگو این شاهکاره خلقت داشته تو ماکروویو جورابشو خشک میکرده؟ آخه الان من چی بگم بهش؟
    فک و فامیله داریم؟

14. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما Par Pari برای ارسال این پست سودمند:

موقعیت
    ❤ḹṚ ḾαẒαήḎ❤

جعبه افتخارات

حالت من
    Flirty

پیشفرض

یکی از دوستام تعريف ميكرد مامانم وقتی نماز ميخونه با هر الله اكبر بلندی كه ميگه يه منظور داره... اون موقع من چك ميكنم زير گاز خاموش باشه، كسی در ميزنه، چراغ جايی روشن نمونده باشه و...! يه روز با وجود اين كه تمام اينا رو چك كرده بودم بازم الله اكبر ادامه داشت، وقتی نمازش تموم شد با عصبانيت گفت مگه كوری نميبينی گرممه ميگم کولر رو روشن كن....!
    فک و فامیله داریم ؟

پسر داییم تو آژانس کار میکرده یه روز یه پیرزن سوار میکنه، بعد چند دقیقه گوشیش زنگ میخوره، حرفش که تموم شد، پیرزنه پرسید: کی بود؟
    پسر دایی: :o:o
    پیرزن: پسرم کی بود؟
    پسر دایی: :o:o ...
    پیرزن: مگه کری، میگم کی بود؟
    پسر دایی با حالت ترس و شوکه شده: دوستم بود.
    پیرزن: حالا چی میخواست؟
    پسر دایی با حالت عصبانیت: دنبال زن فضول سن بالا میگرده تا ...
    لا اله الا الله. فک و فامیله داریم؟

بچه اومده به داداشم میگه جون این خانم یه جفت جوراب بخر، داداشم میگه من میخوام سر به تن این خانوم نباشه برو آقا بروووووووووووووو فک و فامیله داریم؟

بچه بودم بابام منو برده بود شهر بازی سوار تاب زنجیری شده بودیم ، هنوز دور نگرفته بود دستگاه که دیدم بابام داره از ترس داد و هوار میکنه..طرف نگه داشته دستگاهو به بابام میگه چی شده ؟ میگه این پسر من میترسه مارو پیاده کن ! فک و فامیله داریم؟

من دارم با کاپشن تو خونه میگردم مامانم اصلا به کلید خاموش کردن کولر اعتقاد ندارهClick here to enlarge خب مادر من جای بچه دو تا پنگوئن میووردی. فک و فامیله داریم؟

16. کاربران : 11 تشکر کرده اند از شما Par Pari برای ارسال این پست سودمند:

موقعیت
    ❤ḹṚ ḾαẒαήḎ❤

جعبه افتخارات

حالت من
    Flirty

پیشفرض

برای دخترخالم توی فیس بوک صفحه درست کردم بعد یه هفته رفتیم دیدم صد نفر دوست داره اونوقت درخواست دوستی براش فرستادم برام پیغام گذاشته شما کی هستی!!!! فک و فامیله داریم

مامانم 2 ماهه به همه گفته خطش سوخته...رفتم نگاه کردم دیدم سیم کارتشو برعکس انداخته تو گوشی !!! آخرشم برگشته میگه همش تقصیر توئه بس که با گوشیم ور میری !
    فک و فامیله داریم؟

خواب بودم بابام اومد تو اتاقم یهو جیغ زد محمد من نزدیک بود به سقف بچسبم میگم بله چی شده؟ بابام میگه پاشو امروز تمرین داری خواب نمونی ! فک و فامیله داریم ؟

كوچولو بوديم بابا بزرگم از عمد ته ريش ميذاشت ميرفتيم خونشون مارو ميگرفت و هي صورتش رو ميماليد به صورتمون ميگفت ريشت رو بخوره بابايي!
    رنده ميكرد صورتمون رو تا چند ساعت جاش قرمز بود و مي سوخت!
    فك و فاميله داريم؟

18. کاربران : 12 تشکر کرده اند از شما Par Pari برای ارسال این پست سودمند:

موقعیت
    ❤ḹṚ ḾαẒαήḎ❤

جعبه افتخارات

حالت من
    Flirty

پیشفرض

ساعت 6 صبح بابام ماشین رو از پار کینگ در آورد بعد داشتم در و میبستم یه دفعه بوق زد منم که هنوز خواب 2 متر پریدم هوا بعدش گفتم چیه؟! سرش رو از پنجره آورد بیرون میگه اون چراغ پارکینگ رو هم خاموش کن من Click here to enlarge فک و فامیل داریم؟!

خواستگار اومده برام ، خواهر پسره میگه برادر ما اولین بارشه میاد خواستگاری واسه همین خجالتیه. مامان بزرگ منم واسه بازار گرمی میگه دختر ما هم اولین باره واسش خواستگار میاد. فک و فامیله داریم؟

20. کاربران : 14 تشکر کرده اند از شما Par Pari برای ارسال این پست سودمند:

صفحه 1 از 57 1231151 ... آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

کاربراني که از تاپيک ديدن ميکنند 1 (0 عضو خانواده 1 مهمان عزيز ما)

کلیدواژه های این مبحث

10, 100, 1000, 13, 2013, 25, 36, book, download, google, jpg, microsoft, php, فیلم, فارسی, فروشگاه, فردا, فرزند, قران, لپ تاپ, لبخند, منبع, مهندسی, مو, ماهي, مای بی بی, ماشین, مجاز, محبت, مدل, مرجع, مرد, مردم, مسافرت, مصاحبه, نفس, نماز, نهار, نوشابه, نگاه, نامه, ناهار, چرا ؟, چشم, همه, هوا, های, ویندوز, وب, وزیر, کفش, کنکور, کوتاه, کودک, کامپیوتر, کاهش, کارت, کارت پستال, کتاب, کردن, گل, گیم, گریه, پلو, پول, پوست, پای, پاک, پرستار, پسورد, پستال, پسر, آفتاب, آموزش, آهنگ, آیفون, آب, آزاد, آسانسور, آشپزی, افسوس, انجمن, اهنگ, ايران, اینترنت, ایران, ایرانسل, اگر, اتش, احساس, ادامه, ارشد, از, ازدواج, اعضا, بفرمایید, بچه, بیماری, بابا, بازی, بحث, بدن, بر, برنامه, برنزه, برای, برادر, بزرگ, بستنی, تمام, تولد, توهم, تخم مرغ, جمع, جوراب, جیگر, حمله, خفن, خنده, خنده دار, خونسرد, خواهر, خواب, خوردن, خوشمزه, خیلی, خیانت, خیار, خانواده, خارجی, خشم, دوستی, دانلود, دایی, داستان, دختر, در, رها, روانشناسی, روزه, رژیم, رژیم غذایی, رباتیک, زندگی, زبان, زشت, سلامتی, سیستم, سالاد, سازمان, شلوار, شهید, شوهر, شیرینی, شکست, شام, شب, شعر, صلوات, ضرب, ضرب المثل, طنز, عکس, عاشقانه, عروسک, عربی, عشق, غمگین, غذا, غصه نخور

مرجع

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •