تاریخ امروز :
انجمنهای تخصصی علمی  فرهنگی پرشین وی
تبلیغات
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج 1 تا 10 از 23 مجموع
    کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy
    تشکر شده 17,656 بار در 5,293 پست

پیشفرض بازی های آسیایی گوانگجو ؛ کاراته

بهرام افشارزاده:خانم زنگنه به دهکده باز می گردد/کمیته ملی المپیک همه اقدامات لازم را انجام می دهد

Click here to enlarge
    دبیرکل کمیته ملی المپیک با اظهار تاسف از مصدومیت پکاه زنگنه گفت: متاسفانه خانم زنگنه از ورزشکاران خوب کاراته کار کشورمان در زمان تردد با ماشین برقی به حای نشستن روی صندلی با بی احتیاطی در پشت این ماشین نشسته بودند و در حالی که با تلفن همراه صحبت می کردند تعادل خود را از دست دادند و به روی زمین افتادند و دچار حادثه شدند.
    بهرام افشارزاده با بیان اینکه از همان ساعات ابتدایی تیم پزشکی مستقر در دهکده ورزشکاران اقدامات درمانی خود را آغاز کرده است تاکید کرد: تیم پزشکی ایران مستقر در دهکده ورزشکاران به محض وقوع این حادثه بر سر بالین ورزشکار مصدوم حاضر شدند و پس از معاینه ابتدایی ترجیح دادند سریعا وی را به بیمارستان منتقل کنند. خوشبختانه کمیته پزشکی کمیته ملی المپیک به طور مستمر در حال پی گیری موضوع است و حتی چند تن از متخصصان مغز و اعصاب چینی هم برای مشورت به بالین وی آمدند تا اقدامات تخصصی تر صورت گیرد.
    وی افزود: خانم زنگنه در وضعیت خوبی به سر می برد و خوشبختانه از هوشیاری برخوردار هستند و علائم خوبی را بروز می دهند و حتی تمام احتیاجات خود را منتقل می کنند و به خوبی صحبت می کنند. تنها برای بهتر شدن وضعیت جسمی وی چند روزی می باست در بیمارستان بماند. از همان ابتدای وقوع این حادثه مسوولان با حضور در بالین وی از او عیادت کردند. بنده نیز ۲ بار برای بررسی وضعیت او به بیمارستان رفته ام. ضمن اینکه آقای دکتر سعید لو رییس سازمان تربیت بدنی و مهندس علی آبادی رییس کمیته ملی المپیک نیز از این ورزشکار مصدوم عیادت کردند. امیدواریم تا ۲ روز دیگر خانم زنگنه به دهکده بازگردد.
    دبیرکل کمیته ملی المپیک با اشاره به اقدامات کمیته برگزاری مسابقات گفت: پس از وقوع ماجرا کمیته برگزاری به شدت از این موضوع اظهار تاسف و نگرانی کرد و حتی راننده خودرو را به دلیل عدم رعایت اصولی امینی و اجازه دادن به ورزشگار ایرانی برای نشستن در جایی غیر امینی توبیخ کرد و مسوولان دهکده ورزشکاران نیز با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از خانم زنگنه هر گونه مساعدت را در این زمینه انجام دادند.
    بهرام افشارزاده به ورزشکاران حاضر در دهکده توصیه کرد که با رعایت مسائل و اصول و نظم اردویی از هرگونه اقدام حاشیه ای که منجر به موضوعات اینچنینی شود خودداری کنند.
    یه آدم باهوش ،با حرفایی که پشت سر بقیه هست
    در مورد اونها قضاوت نمی کنه!

بلکه با برخورد با خود طرف اون رو میشناسه

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

جدال ۱۸۵ کاراته کار زن و مرد در بازیهای آسیایی

Click here to enlarge
    ۱۸۵ کاراته کار زن و مرد در بازیهای آسیایی گوانگ ژو به مدت ۳ روز در سالن گوانگ دونگ به مصاف هم می روند.
    به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیایی؛این رقابتها از ساعت ۹ صبح فردا به وقت محلی در همان سالنی برگزار می شود که رقابتهای تکواندو برگزار شد.
    بر اساس اعلام مسئولان برگزاری رقابتها ۷۶کاراته کار در قسمت زنان و ۱۰۹ کاراته کار در قسمت مردان به مدت سه روز بر روی تاتامی می روند تا شانس خود را برای کسب مدال بیازمایند.
    چین، ایران، ژاپن، قزاقستان، کره جنوبی، ماکائو، مالزی، نپال و ازبکستان با ترکیبی کامل در دو قسمت مردان وزنان ( ۸ نماینده)، عربستان، پاکستان و سریلانکا تنها با یک نماینده بیشترین و کمترین ترکیب اعزامی در رقابتها را تشکیل می دهند.
    ویتنام ،ازبکستان، امارات ،تیمور شرقی، تایلند، تاجیکستان، کویت (زیر پرچم کمیته بین المللی المپیک)،سوریه ،سریلانکا، عربستان، قطر، فیلیپین، پاکستان ،نپال، فلسطین، مالزی، ماکائو، لائوس، قرقیزستان، چین تایپه ،کره جنوبی ،قزاقستان، اردن، ژاپن، ایران، عراق ،اندونزی، هند ،هنگ گنگ، کره شمالی، چین، برونئی، بنگلادش و افغانستان کشورهای حاضر در مسابقات کاراته می باشند.
    مراسم قرعه کشی بازیها امروز برگزار می شود و کاراته کاران از فردا بر روی سه تاتامی در سالن گوانگ دونگ به مصاف هم می روند.

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

ملی پوشان کاراته حریفان خود را شناختند

مراسم وزن کشی و قرعه کشی مسابقات کاراته بازیهای آسیایی صبح امروز برگزار و ملی پوشان کاراته حریفان خود را شناختند.
    به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیایی؛بر اساس قرعه کشی صورت گرفته در بخش بانوان فاطمه قاسمی در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم می بایست در بازی اول خود به مصاف نماینده ای از ویتنام برود که در صورت برد با برنده چین تایپه و کره شمال بازی خواهد داشت.در این وزن ۱۶ نفر شرکت دارند.
    در وزن منهای ۵۵ کیلو گرم نیز فاطمه چالاکی نیز ابتدا باید با نماینده قزاقستان مسابقه داده که در صورت برد به مصاف حریفی از کشور ژاپن خواهد رفت در این وزن ۱۲ نفر شرکت دارند.
    در وزن منهای ۶۸ کیلو گرم که بعد از آسیب دیدگی پگاه زنگنه، سمیرا ملکی پور جانشین وی شده است ملکی پور بعد از استراحت در دور نخست باید به مصاف نماینده ای از کشور ژاپن برود.در این وزن ۱۰ شرکت کننده حضور دارند.
    در وزن مثبت ۶۸ کیلو گرم نیز حمیده عباسعلی باید ابتدا به مصاف حریف قزاقستانی رفته که در صورت برد با برنده مالزی و ماکائو مسابقه خواهد داد در این وزن ۸ شرکت کننده حضودارند.
    در بخش مردان تیم ملی کاراته نیز در وزن منهای ۵۵ کیلو گرم محمد قاسمی ابتدا با نماینده نپال ودر صورت برد با حریفی از افغانستان مبارزه خواهد کرد.در این وزن ۱۱ شرکت کننده حضور دارند.
    در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم مردان نیز امیر مهدیزاده در دور اول استراحت داشته و سپس به مصاف نماینده ای از کشور هند خواهد رفت که در صورت برد با برنده بازی ویتنام و قزاقستان مسابقه می دهد.در این وزن ۱۹ کاراته کار حضور دارند.
    در وزن منهای ۸۴ کیلو گرم نیز جاسم ویشگاهی بعد از استراحت در دور اول به مصاف حریفی از کشور اردن رفته و در صورت برد با برنده برونئی و مالزی بازی می کند.در این وزن ۱۷ شرکت کننده حضور دارند.
    در وزن مثبت ۸۴ کیلو گرم نیز ذبیح الله پورشیب در بازی اول بعد از استراحت در دور اول با برنده فلسطین و کویت بازی می کند در این وزن ۱۱ شرکت کننده حضور دارند.
    این مسابقات از فردا در سالن گوانگ دونگ آغاز و سه روز به طول می انجامد.
    مسابقات کاراته بازیهای آسیایی در دو بخش کاتا و کومیته برگزار که ایران در بخش کاتای بانوان و آقایان نماینده ای ندارد.

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

فردا سه کاراته کار کشورمان بر روی تاتامی می روند

در روز نخست از مسابقات کاراته بازیهای آسیایی ۲ کاراته کار مرد و ۱ کاراته کار زن کشورمان بر روی تاتامی می روند.
    به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیایی گوانگ ژو؛در روز نخست مسابقات کاراته بازیهای آسیایی که از فردا بر روی سه شیاپچانگ و در سالن گوانگ دونگ برگزار می شود پورشیب، محمد قاسمی و فاطمه قاسمی به مصاف رقبای خود می روند.
    این مسابقات که از ساعت ۹ صبح آغاز می گردد ابتدا رقابتهای کاتای مردان و زنان برگزار می شود که البته ایران نماینده ای در این بخش ندارد و از ساعت ۱۳ رقابتهای کومیته مردان و زنان آغاز می شود.
    بدین ترتیب محمد قاسمی نماینده وزن منهای کیلو گرم۵۵( با نماینده نپال) و ذبیح الله پورشیب در وزن مثبت ۸۴ کیلو گرم( بابرنده فلسطین و کویت) مبارزه خود را آغاز و در ادامه فاطمه قاسمی نماینده وزن منهای ۵۰ کیلو گرم بانوان (با نمانیده ویتنام)بر روی تاتامی می رود .
    این رقابتها در سالن گوانگ دونگ برگزار و ۳ روز به طول می انجامد.
    ۱۸۵ کاراته کار زن و مرد از ۳۴ کشور آسیا در این رقابتها حضور دارند.

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

پناهی:فدراسیون به هر کاراته کاری که طلا بگیرد پراید می دهد

جدای از جوایزی که سازمان برای مدالیستها در نظر گرفته فدراسیون به هر کاراته کاری که در بازیهای آسیایی فقط طلا بگیرد یک دستگاه خودور پراید هدیه می دهد.
    سید عباس احمد پناهی رئیس فدراسیون کاراته ضمن اعلام این مطلب به خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیای گفت:در بدو ورودم به شهر گوانگ ژو به ملاقات خانم پگاه زنگنه رفتم که دیدم از شرایط جسمانی و روحی خوبی برخوردار است متاسفانه وی اسیر یک حادثه شد و این مسئله به فدراسیون یا فرد خاصی بر نمی گردد بلکه خود ورزشکاران هم باید مراقب خودشان باشند ولی خانم زنگته به دلیل سرعت زیاد خودرو برقی که روزانه صدها نفر را جابجا می کند دچار این حادثه شد و این حادثه ممکن بود برای هر ورزشکار دیگری بیفتد در واقع این بی احتیاطی هم از جانب خانم زنگنه بود که تعادل نداشت و هم از جانب راننده خودرو که سرعت زیاد داشت.
    وی ادامه داد:به هر حال بیکار ننشته و خانم ملکی پور را جایگزین خانم زنگنه کردیم و در حال حاضر بازیکنان تیم ملی مردان و زنان کاراته از روحیه خوبی برای حضور در این مسابقات برخورداربوده و به موفقیت در این رقابتها خیلی امید واریم.
    پناهی در خاتمه تصریح کرد:فدراسیون جدای از جوایز نقدی که در پای سکو به قهرمانان خود می دهد قول می دهد به هر کاراته کاری که در این رقابتها طلا می گیرد یک دستگاه خودرو پراید هدیه دهد و این جایزه جدای از پاداشی است که سازمان برای آنها در نظر گرفته است.

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

فاطمه قاسمی:هدفم کسب اولین مدال کاراته بانوان در بازیهای آسیایی است

فردا در بازی اول به مصاف نماینده ای از کشور ویتنام می روم و تمام تلاشم اینست که اولین مدال کاراته بانوان را در بازهای آسیایی به نام خود کنم.
    فاطمه قاسمی ،نمانیده وزن منهای ۵۰ کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان ضمن بیان این مطلب به خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیایی گفت:البته چون خودم در ماشینی بودم که منجر به آسیب دیدگی زنگنه شد کمی در شوک بودم ولی الان وضعم بهتر است متاسفانه راننده خودرو ون در حالیکه داشت ما را بعد از ناهار خوردن به محل اقامتمان می رساند نتوانست خودرو را کنترل و منجر به بی تعادلی دو تن از بازیکنان ما شد من هم چون میله را محکم گرفته بودم نیفتادم و خدا را شکر برای خانم عباسعلی و زنگنه هم آسیب دیدگی جدی به وجود نیامد و خیالمان از این بابت راحت شد و توانستیم دوباره به شرایط عادی برگشته وبه تمریناتمان ادامه دهیم این حادثه تقصیر ما نبود و نمی شود گفت کسی مقصر است و ممکن بود برای هر فرد دیگری بیفتد.
    وی ادامه داد:فردا بازی سختی دارم ولی چون هدفم اینست اولین طلای بانوان در بازیهای آسیایی و یا حداقل اولین مدال را کسب کنم خیلی انگیزه دارم و خانم ملکی پور هم که بجای زنگنه آمده خیلی باعث افزایش روحیه مان شد تا حداقل در این وزن بی نماینده نباشیم.
    قاسمی در خاتمه تصریح کرد:به هر حال تیم ملی بانوان در شرایط آرمانی قرار داشته و امید واریم با نتایج آبرومندانه ای به کشور باز گشته و از اعتبار ورزش ایران بخصوص در بخش بانوان بخوبی دفاع کنیم ما باید قدر این فرصت را بدانیم .

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

تقابل مربیان ایرانی و ژاپنی در مسابقات کاراته بازی های آسیایی

در حالی نخستین روز از رقابتهای کاراته بازیهای آسیایی در سالن گوانگ دونگ آغاز شد که بنوعی این مسابقات را باید تقابل مربیان ایرانی و ژاپنی دانست.
    به گزارش خبرنگار اعزامی به بازی های آسیایی؛اگر چه در این مسابقات ۳۴ کشور آسیایی حضور دارند ولی قسمت اعظم سرمربیان تیمها را مربیان ژاپنی و ایرانی تشکیل میدهند.
    بغیر از ایران که از مربیان وطنی در ترکیب کادر فنی خود استفاده می کند کشورهای کره جنوبی با هدایت احمدصافی، هنگ گنگ با هدایت محمود کرک آبادی ،ماکائو با هدایت رضا رشید نیا، امارات با هدایت مهدی عموزاده و نادر بیگی در این رقابتها به مصاف رقبای خود می روند و این در حالی است که کشورهای هند از تجربیات علیرضا احسانی و عراق نیز از تجربیات ارسلان مردای از مربیان کاراته کشورمان برای حضور در این رقابتها در ماههای گذشته استفاده کرده اند که البته این این دو مربی ایرانی به بازیهای گوانگ ژو نیامده اند.
    کشورهای بنگلادش ،ویتنام ،اندونزی، نپال ،چین تایپه و تایلند نیز در راس کادر فنی خود از مربیان ژاپنی استفاده می کنند.
    همچنین هدایت تیم ملی کاراته قطر با یک مربی تونسی،هدایت تیم ملی عربستان با یک مربی ترکیه ای و کویت با یک مربی آذربایجانی است.
    بدین ترتیب باید ابتدا بازیهای آسیایی کاراته را تقابل مربیان ایرانی با ژاپن دانست و سپس تقابل مربیانی از کشورهای اروپا ،آسیا و آفریقا.

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

پورشیب نخستین فینالیست تیم ملی کاراته

ذبیح الله پورشیب با Click here to enlargeه بر حریف قزاقستانی خود به فینال وزن مثبت ۸۴ کیلو گرم راه یافت.
    به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیایی؛ذبیح الله پورشیب بعد از استراحت در دور نخست و Click here to enlargeه بر حریف کویتی خود در بازی پای فینال خالیدف خالید از قزاقستان را ۳برصفر برد تا نخستین فینالیست تیم ملی کاراته شود.
    وی در بازی نهایی باید با عمر سیارف از اندونزی بازی کند.

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

قاسمی :داوران به ضرباتم امتیاز ندادند

من با تمام قوا برابر حریفانم ظاهر شدم ولی داوران به ضرباتم امتیاز نمی دادند.
    محمد قاسمی نماینده وزن منهای ۵۵ کیلو گرم تیم ملی کاراته مردان ضمن بیان این مطلب به خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیایی گفت:من در دو بازی اول خوب مبارزه کردم و توانم را برای بازی تا فینال تقسیم کرده بودم ولی داوران امتیازی به ضرباتم نمی دادند.
    وی ادامه داد:سطح رقابتها بالاست و نباید هیچ حریفی را دستکم گرفت ولی حتی داوران یکبار امتیازم را کم کردند که خودم هم تعجب کردم .
    قاسمی در پاسخ به این سئوال که چرا در برابر حریف مالزی خود با ترس مبارزه می کرد گفت:من ترسی از حریف نداشتم البته حریفم خیلی خوب مبارزه می کرد ولی داوران به ضرباتم امتیاز ندادند مگر یک مسابقه با چند امتیاز اختلاف تمام می شود که من بخواهم ضربه بزنم ولی داوران امتیاز ندهند می توانستم به فینال بروم ولی اگر کمی دقت کرده بودم و داوریها هم منطقی تر بود شاید الان فینالیست بودم.

کاربر ویژه

جعبه افتخارات

حالت من
    Happy

پیشفرض

پورشیب اولین طلای تیم ملی کاراته و سیزدهمین طلا را از آن خود کرد

Click here to enlarge
    ذبیح الله پورشیب اولین مدال طلای تیم ملی کاراته در بازیهای آسیایی از آن خود کرد.
    به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای آسیایی ؛ذبیح الله پورشیب نماینده وزن مثبت ۸۴ کیلو گرم کشورمان بعد از استراحت در دور نخست حریفانی از کشورهای کویت و قزاقستان را از پیش رو برداشت تا ضمن صعود به فینال در برابر نماینده اندونزی قرار گیرد.
    وی در این بازی با یک مبارزه حساب شده و برتر ۷ بر ۳ از سد “عمر سیاریف ” گذشت تا سیزدهمین مدال طلای کاروان ایران را در این رقابتها از آن خود کند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات تاپیک

Users Browsing this Thread

کاربراني که از تاپيک ديدن ميکنند 1 (0 عضو خانواده 1 مهمان عزيز ما)

کلیدواژه های این مبحث

قوانین ارسال

• نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
  • نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید
  •